facebook
miody
 MENU
miody Strona glówna
miody Aktualności
miody O pasiece
miody Galeria
miody Oferta pasieki
miody Promocje
miody Porady
miody Przepisy
miody Linki
miody Kontakt
email
miody

Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych i reklamowych.
Korzystając niej wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Jeżeli chcesz zmienić te ustawienia, skorzystaj z pomocy oferowanej przez dostawcę przeglądarki.


Aktualności


Wiadomość z dnia 2020.08.20
Tegoroczna pogoda nie była sprzyjająca dla pszczół. Przez suszę wiosenną i letnią zbiory miodu były bardzo małe. Szczególnie miód rzepakowy, którego zazwyczaj mamy najwięcej z racji wielu hektarów upraw - w tym roku wypadł najsłabiej. Dlatego musimy podnieść ceny miodów. Mamy nadzieję, że to tylko jednorazowe trudności i już za rok będą możliwe obniżki.
Aktualne ceny są dostępne w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2018.10.07
Pod koniec października 2018 zaplanowaliśmy transport naszego miodu do Warszawy. Jest to kolejna okazja dla klientów z Warszawy i okolic aby bez ponoszenia kosztów przesyłki dokonać zakupów i odebrać miód osobiście. Szczegóły w dziale Promocje.

Wiadomość z dnia 2016.01.30
W tym roku zima nie jest mroźna i przez to grypa szaleje w naszym kraju. Polecam naturalną metodę leczenia i zapobiegania chorobom w postaci łyżeczki miodu codziennie na czczo.
Aktualne ceny i oferta są dostępne w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2013.07.26
Ten rok okazał się trudny dla pszczelarzy. Długa zima, chłodna wiosna a później nagły wzrost temperatur i szybkie kwitnienie rzepaku. Do tego niestety większa ilość środków chemicznych, które stosują rolnicy w uprawie rzepaku. Przez to moje pszczoły nie nabrały dostatecznej siły na zbiór rzepaku. I zebrałem go dużo mniej niż w ostatnich latach. Dopiero teraz po rzepaku, pszczoły odżyły i zbiór miodu lipowego powinien być większy.
O środkach chemicznych można było usłyszeć w wiadomościach gdyż sprawa dotarła aż do Komisji Europejskiej, która zakazała na dwa lata stosowania niektórych z nich.
Mała ilość midou zebrana w tym roku zmusza mnie niestety do zwiększenia cen sprzedaży. Dodam że ostatnia podwyżka cen miodów miała miejsce ponad 3 lata temu. A w tym czasie mieliśmy przecież inflację. Dlatego proszę o zrozumienie i zaufanie. Moje miody są zawsze naturalne, zdrowe i bez żadnych domieszek. I różnią się od tanich miodów w dużych sklepach.
Aktualne ceny są dostępne w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2010.07.28
Informujemy, że zaplanowaliśmy transport naszego miodu do Warszawy pod koniec sierpnia. Jest to okazja dla klientów z Warszawy i okolic aby bez ponoszenia kosztów przesyłki dokonać zakupów i odebrać miód osobiście. Szczegóły w dziale Promocje.

Wiadomość z dnia 2010.07.26
Z przyjemnością zawiadamiamy, że do oferty wraca właśnie tegoroczny miód lipowy oraz pojawia się po raz pierwszy pyłek pszczeli. Szczegóły w dziale Oferta pasieki.

Wiadomość z dnia 2010.06.10
Minęły dwa lata od ostatniej podwyżki cen miodów. Niestety w tym czasie znacząco wzrosły koszty produkcji oraz surowców używanych na pasiece. Dlatego podjęliśmy trudną decyzję o podwyżce cen miodów.
Aktualne ceny są dostępne w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2009.10.15
Informujemy, że właśnie skończył się zapas miodu akacjowego i leśnego. Na nowe partie tych miodów zapraszamy po zbiorach w 2010 roku.

Wiadomość z dnia 2009.03.13
Z dniem dzisiejszym Poczta Polska po raz kolejny podniosła opłaty za paczki. Ceny wzrosły o 1 - 2 zł.
Aktualna tabela opłat znajduje się w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2008.07.28
Dziś podjęliśmy decyzję o podwyżce cen miodów. Do takich działań zmusił nas bardzo mały zbiór miodu w tym sezonie. Jest to wynik tragicznej sytuacji w rodzinach pszczelich. Ponad połowa pszczół wyginęła tej wiosny - prawdopodobnie na skutek chorób lub zastosowania modyfikowanych odmian roślin. Podobna sytuacja panuje w kilku regionach Polski oraz krajach Zachodniej Europy.
Aktualne ceny są dostępne w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2008.07.01
Z dniem dzisiejszym Poczta Polska podniosła opłaty za mniejsze paczki do 10 kg. Ceny wzrosły o 1 - 1,5 zł. Podobno mają za dużo przesyłek ze sklepów internetowych :-)
Aktualna tabela opłat znajduje się w dziale Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2008.03.17
W nawiązaniu do poniższej wiadomości o rozpoczęciu kampanii "Życie miodem słodzone" rozpoczynamy promocję pod tą samą nazwą. Chcemy tą akcją zachęcić naszych klientów do większego spożycia miodu pszczelego. Szczegółowe informacje w dziale Promocje.

Wiadomość z dnia 2008.02.20
W dniu 6 lutego 2008 zainaugurowano ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną pod hasłem: "Życie miodem słodzone". Zadaniem kampanii jest upowszechnienie spożycia miodu wśród Polaków i przełamanie sezonowości w konsumpcji. Polska to jeden z czołowych producentów miodu w Europie, ale pod względem jego spożycia pozostaje daleko w tyle - statystyczny Polak zjada niespełna 0,3 kg miodu rocznie. Prowadzone działania mają na celu podkreślenie wartości smakowych i odżywczych naturalnego miodu oraz pogłębienie wiedzy konsumentów na temat dobroczynnych właściwości produktów pszczelich. Kampania rozpoczęła się w lutym 2008 roku i potrwa do września 2009. W ramach podejmowanych działań można zobaczyć reklamę w telewizji promującą naturalny miód, reklamę w prasie, internecie oraz radiu.

Wiadomość z dnia 2007.10.17
Z przykrością zawiadamiamy, że skończył się zapas miodu akacjowego. W tym roku okres kwitnienia akacji wypadł w czasie chłodnej pogody i przez to pszczoły zebrały mało tego miodu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pogoda będzie sprzyjać i znów zbierzemy duży zapas miodu akacjowego.

Wiadomość z dnia 2007.09.12
Właśnie podpisaliśmy umowę o współpracy ze sklepem Wakame w Szczecinie. Chcemy aby można było kupić na miejscu słoik miodu i nie martwić się o koszty i czas przesyłki. Szczegółowe informacje w dziale Promocje.

Wiadomość z dnia 2007.08.02
W dniu dzisiejszym zdecydowaliśmy o minimalnej podwyżce cen naszych miodów (ok. 1 zł na słoiku). Powodem jest słaby zbiór w tym roku wynikający z niesprzyjającej pogody a także wzrost kosztów prowadzenia pasieki. Jest to pierwsza podwyżka cen od dwóch lat. Aktualne ceny są dostępne w dziale Oferta pasieki.

Wiadomość z dnia 2007.08.01
Miodobranie 2007 dobiegło końca. W tym roku pogoda płatała nam figle. Zaczęło się bardzo dobrym, upalnym majem po czym przyszedł zmienny czerwiec i na koniec zimny, deszczowy lipiec. Przez te zmiany pogodowe zbiory miodu są mniejsze niż w poprzednich latach. Szczególnie mało jest miodu lipowego i miodu akacjowego. Dlatego zapraszamy do ich zakupu póki jeszcze są.

Wiadomość z dnia 2007.05.20
W dniach 12-13 maja 2007 uczestniczyliśmy po raz kolejny w Kiermaszu Ogrodniczym "Pamiętajcie o ogrodach" na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Jak co roku o tej porze w sprzedaży był już świeży miód rzepakowy, który niezmiennie cieszy się u Państwa wielkim powodzeniem. W dziale Galeria można zobaczyć zdjęcie z tej imprezy wykonane przez jednego z klientów.

Wiadomość z dnia 2007.03.06
Dopiero teraz zauważyliśmy, że Poczta Polska podniosła od początku roku opłaty za mniejsze paczki do 10 kg. Ceny wzrosły o 1 - 1,5 zł. Aktualna tabela opłat znajduje się w dziale Oferta pasieki.

Wiadomość z dnia 2007.02.22
W dziale Oferta pasieki dodaliśmy tabelę wagi brutto słoików z miodem. Dzięki temu będą Państwo mogli policzyć ile będzie ważyła paczka z zamówionym miodem.

Wiadomość z dnia 2006.11.17
Zaplanowaliśmy kolejny transport miodu do Warszawy. W związku z tym ponownie można skorzystać z promocji i zaoszczędzić na kosztach przesyłki pocztowej. Szczegółowe informacje w dziale Promocje.

Wiadomość z dnia 2006.09.12
W naszej ofercie pojawił się znowu miód leśny :-) Zapraszamy do działu Oferta pasieki.

Wiadomość z dnia 2006.08.14
W naszym menu pojawił się nowy dział - Promocje. Będziemy w nim umieszczać aktualnie obowiązujące promocje. Zachęcamy do częstego odwiedzania tego działu.

Wiadomość z dnia 2006.08.11
Powoli kończy się miodobranie 2006. W tym roku udało nam się zebrać miód wielokwiatowy, miód rzepakowy (z drobnymi domieszkami innych), miód lipowy i nowość - miód akacjowy (również z domieszką kwiatowego). Niestety na razie nie mamy miodu leśnego - spadziowego. Możliwe, że jeszcze uda się go pozyskać we wrześniu.
Zapraszamy do działu Oferta pasieki na zakupy. Ceny miodu się nie zmieniły :-)


Wiadomość z dnia 2006.08.03
Dziś dodaliśmy do naszych danych kontaktowych pozycję GPS oraz mapę z zaznaczoną naszą pasieką. Można ją zobaczyć tutaj lub poprzez menu Kontakt.

Wiadomość z dnia 2006.08.01
Właśnie dodaliśmy do działu Galeria sekcję Lato 2006 - zdjęcia zostały zrobione w lipcu.

Wiadomość z dnia 2006.06.29
Teraz mamy mniej czasu na prowadzenie strony - zaczął się czas miodobrania. Wkrótce świeżutkie miody z tego roku będą dostępne w naszej sprzedaży wysyłkowej.
Już dziś polecamy dział Oferta pasieki.


Wiadomość z dnia 2006.06.28
Dziś dodaliśmy do działu Galeria zdjęcia zrobione w kwietniu jako Wiosna 2006.

Wiadomość z dnia 2006.04.23
W dziale Przepisy dodaliśmy receptury na nalewki miodowe. Polecamy.

Wiadomość z dnia 2006.04.12
W dniu dzisiejszym w dziale Porady opublikowaliśmy informacje na temat produktów pszczelich z naszej pasieki. Zapraszamy do lektury.

Wiadomość z dnia 2006.03.21
W dziale Oferta pasieki pojawił się cennik naszych miodów oraz cenniki wysyłki paczek. Od dziś można już zamawiać nasze miody przez Internet. Zachęcamy do zakupów.

Wiadomość z dnia 2006.03.17
Właśnie dodaliśmy pierwsze zdjęcia do działu Galeria. Sukcesywnie będziemy dodawać nasze opisy do zdjęć. Goście również mogą wyrazić opinię o zdjęciach. Zapraszamy do oglądania.

Wiadomość z dnia 2006.03.05
Dzisiaj pojawiła się treść na stronie głównej wraz ze zdjęciem właściciela :-)

Wiadomość z dnia 2006.02.16
Dodaliśmy pierwsze przepisy do działu Przepisy. Zapraszamy do skorzystania.

Wiadomość z dnia 2006.01.24
Dodaliśmy pierwsze linki do działu Linki. Polecamy.

Wiadomość z dnia 2006.01.17
Właśnie uruchomiliśmy naszą stronę. Jest to pierwszy i bardzo prosty szablon ale już określa pewien standard, którego będziemy się trzymać.
Teraz musimy tylko stworzyć treść, która wypełni serwis :-)© 2016 www.miody.net
Miód prywatna pasieka
Wszelkie prawa zastrzezone
Powered by Notepad & Pajączek